Serial Andor na Disney+ to najlepsze Gwiezdne Wojny?

Drugi sezon Andor będzie „zupełnie inny”. Producent ujawnia szczegóły

Read Time:1 Minute, 47 Second

Recenzje serialu „Andor” nie pozostawiły złudzeń – będzie drugi sezon. Producenci oficjalnie potwierdzili, że powstaną nowe odcinki tej odsłony uniwersum Star Wars dla Disney+. Drugi sezon będzie jednak „zupełnie inny”.

Nie brakuje opinii, że serial „Andor” to najlepsze Gwiezdnej Wojny od wielu lat. Producent serialu potwierdził, że powstanie drugi sezon, ale ma on być zaskoczeniem dla widzów. Showrunner Tony Gilroy w wywiadzie dla „Rolling Stone” ujawnił również, że pierwotne plany nakręcenia 4-5 sezonów są niewykonalne, więc cała historia zostanie skumulowana w drugim sezonie.

Andor dostanie drugi sezon. Nowe informacje o serialu

 Gilroy zdradził, że lada moment rusza produkcja drugiego sezonu. Przygotowania trwały cały rok, a za nowe odcinki mają odpowiadać m.in. dwaj reżyserzy z Pinewood Studios. Drugi sezon „będzie finałowy i z bardzo satysfakcjonującym zakończeniem”. Scenariusz ma podobno 700 stron. Jak na razie podano, że reżyserami mają być Alonso Ruizpalacios, Janus Metz Pedersen oraz Ariel Kleiman.

Kolejne cztery lata historii nie będą traktowały o byciu rebeliantem w galaktyce. To historia o uczeniu się bycia liderem, zawieraniu trudnych sojuszy oraz o starciu gangsterów z systemem. Pojawi się wiele nowych aspektów – ujawnił Tony Gilroy.

Drugi sezon serialu „Andor” ma być pełen nowych bohaterów, a historia będzie przedstawiana „ze szczegółami i bardzo dokładnie”. Producent wyjaśnił, że pomiędzy końcem pierwszego sezonu, a początkiem drugiego, w uniwersum Star Wars minie rok. Znani bohaterowie będą „odmienieni przez doświadczenia, zmęczeni, dojdzie do zdrad i zmian poglądów”. „Niektórzy staną się słabi, albo po prostu im odbije”. Mają pojawić się też inne kosmiczne rasy, a historia będzie zmierzała w kierunku filmu „Rogue One”.

Według doniesień serwisu Collider, zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się w poniedziałek przed Świętem Dziękczynienia, czyli 21 listopada. 

Gwiezdne Wojny na Disney+. Powstają nowe seriale

Disney+ chce intensywnie eksplorować uniwersum Gwiezdnych Wojen. W produkcji jest już serial „Ahsoka”, który kręcony jest w Kalifornii. Główną rolę zagra Rosario Dawson. Pojawią się też bohaterowie ze Star Wars: Rebels tacy jak Hera, Ezra i Sabine. Wkrótce dostaniemy też produkcje „Acolyte” i „Skeleton Crew”. „Księga Boby Fetta” oraz „Obi-Wan Kenobi” zakończą się natomiast po pierwszym sezonie.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu

  • Serial „Andor” na Disney+ to najlepsze Gwiezdne Wojny?: Disney+, screen