Hugh Jackman ujawnia jaki będzie Wolverine w Deadpool 3

Jaki będzie Wolverine w „Deadpool 3”? Hugh Jackman opisał Logana w MCU

Read Time:1 Minute, 42 Second

Film „Deadpool 3” został oficjalnie potwierdzony, a Hugh Jackman wraca jako Wolverine. Aktor ujawnił jaka będzie jego postać w MCU. Ryan Reynolds powinien szykować się na srogie manto…

Zdjęcia do filmu „Deadpool 3” mają ruszyć w 2023 roku. Tymczasem Hugh Jackman w rozmowie z AP Entertainment zdradził jaki będzie Wolverine w nowym filmie MCU. Podkreślił, że na pewno nie ujawni niczego na temat fabuły i scenariusza. Zapewnił za to, że Logan ma być „bardziej wściekły, zgryźliwy i zrzędliwy” i ma cały czas uderzać fizycznie w Deadpoola. Czyżby szykowała się brutalna odsłona Wolverina z komiksów „Ewolucja” i „Sabretooth odrodzony”?

Wolverine w MCU. Hugh Jackman ujawnia

Hugh Jackman w rozmowie z „People” przyznał, że film „Deadpool 3” zwykł określać jako „Wolverine 10”. Zapowiedział, że Wolverine i Deadpool „będą każdego dnia razem w każdym mieście”.

Ta dwójka w jednym filmie… Myślę, że można śmiało powiedzieć, że przez cały czas będą się bić. Odkładając żarty na bok, prawdopodobnie będę miał w tym filmie więcej zabawy niż w jakimkolwiek innym – zapowiedział Hugh Jackman.

Niedawno Jackman wyjawił co przekonało go, by wrócić jako Wolverine. Przecież wielokrotnie zarzekał się, że film „Logan” to definitywne przejście na emeryturę i ostateczne schowanie pazurów. A jednak…

Poszedłem na pokaz Deadpoola. Minęło jakieś 20 minut i pomyślałem sobie: „cholera!”. Cały czas wyobrażałem sobie ich wspólny film w stylu 48 godzin z Nickiem Nolte i Eddiem Murphym. Oznacza to, że myśleliśmy o tym od naprawdę długiego czasu. Po prostu dłużej mi zeszło, by to zrozumieć – opisał Hugh Jackman.

Kiedy Deadpool 3?

Jak na razie wiemy, że reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy (Free GuyProjekt Adam), a scenariusz napisali Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick, Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux. Premiera zaplanowana jest na 8 listopada 2024 roku. Wiadomo też, że obaj aktorzy zaczęli już katorżnicze treningi przed wcieleniem się w Wolverina i Deadpoola.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu

  • Hugh Jackman ujawnia jaki będzie Wolverine w Deadpool 3: screen