Thor umrze w MCU? Hemsworth o swojej przyszłości w Marvelu

Thor zginie? Hemsworth: następny film Marvela może być moim ostatnim

Read Time:1 Minute, 52 Second

Chris Hemsworth ujawnia, że jego Thor może zniknąć z filmowego uniwersum Marvela. Zdaniem aktora, postać prawdopodobnie zginie w kolejnej odsłonie MCU. Czy wpłynęły na to recenzje filmu „Thor: miłość i grom”?

Chris Hemsworth o końcu swojej przygody jako Thor w MCU. Aktor w wywiadzie dla „Vanity Fair” ujawnił, że chociaż w ostatnim filmie zapowiedziano powrót bohatera z Asgardu, to jego koniec może być bliski. Podejrzewa, że gdy pojawi się w kolejnej odłonie MCU, to może być jego finałowy występ.

Thor znika z Marvela? Hemsworth o przyszłości Marvela

Chris Hemsworth powiedział w wywiadzie, że „być może już czas zamknąć tę książkę”. Wyjaśnił, że tradycyjnie w filmowych sagach dostajemy narodziny, podróż bohatera, a później jego śmierć. On sam nie wie dokładnie na którym etapie znajduje się obecnie bóg piorunów z MCU. Nie wie nawet, czy powstanie kolejny solowy film o przygodach Thora, ale jest otwarty na kontynuację „Thor: miłość i grom”.

Jeśli miałbym nakręcić nowy film z Thorem, to pewnie byłby moim ostatnim w tej roli. Czuję, że to byłby finał, ale to tylko moje przeczucie, a nie żadne plany i przecieki z Marvela – powiedział Hemsworth.

Hemsworth wyjaśnił, że chętnie znów zagra Thora jeśli scenariusz zaoferuje mu coś wyjątkowego, świeżego i zaskakującego. Zależy mu, aby ewentualna kontynuacja odbiegała od tego, co wiedzieliśmy do tej pory w MCU. W rozmowie z „Good Morning America” ujawnił, że córka zachęca go do wcielenia się znów w członka Avengers, ale on robi to już od 2011 roku. To dla bardzo długo, a utrzymanie masy mięśniowej i treningi do roli Thora negatywnie odbiły się na jego zdrowiu.

Hemsworth przyznał, że za bardzo zaangażował się w kręcenie filmów. Teraz chciałby skupić się na rodzinie i dorastających dzieciach. Zamierza w ogóle zrobić sobie przerwę od aktorstwa.

Przyszłość filmów Marvela. Aktorzy odchodzą?

Nie tylko Chris Hemsworth może zniknąć z filmowego świata Marvela. Pojawiły się plotki, że Paul Rudd po raz ostatni wcieli się w tytułowego bohatera w filmie „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. David Bautista wprost mówi, że „Strażnicy Galaktyki 3” to będzie raczej jego ostatni występ jako Drax. Elisabeth Olsen wspomniała, że na razie robi sobie dłuższą przerwę od Scarlet Witch i nie wie, czy wróci.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu