Film Fantastyczna Czwórka. Obsada i nowi aktorzy w MCU. Nie Margot Robbie i Adam Driver, ale Matt Smith, Joseph Quinn i Vanessa Kirby?

Nowa obsada filmu Fantastyczna Czwórka. Marvel wybrał „tańsze gwiazdy”

Read Time:2 Minute, 9 Second

Marvel zaskakuje. Pojawiły się kolejne plotki dotyczące obsady filmu Fantastyczna Czwórka. Jednak nie Adam Driver, Margot Robbie i Paul Mescal. Nowy Reed Richards to gwiazda serialu „Ród Smoka”?

Ostatnie filmy Marvela zbierają mieszane recenzje. Nowa „Fantastyczna Czwórka” może uratować uniwersum MCU i być przełomem na miarę pierwszego Irona Mana. Kto zagra w Fantastycznej Czwórce?  Niedawno wyciekły nieoficjalne informacje, że główne role w Fantastic Four zagrają Adam Driver, Margot Robbie i Paul Mescal. Ich aktorskie gaże okazały się jednak podobno zbyt wysokie jak na uniwersum Marvela. Warto przypomnieć, że Robert Downey Jr. za występ w „Avengers: Wojnie bez granic” zgarnął co najmniej 75 milionów dolarów.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Fantastyczna Czwóka i nowi aktorzy. Gwiazdy Gry o Tron i Stranger Things

Jak ujawnił scooper Jeff Sneider z podcastu The Hot Mic, Marvel tym razem zdecydował się na tańsze gwiazdy. Nowy Reed Richards to prawdopodobnie Matt Smith znany z seriali Doktor Who, Ród Smoka (HBO) oraz filmu Morbius. Adam Driver miał odrzucić rolę z powodu niezadowalającego scenariusza. Strzelanie do dinozaurów w filmie „65” najwyraźniej zaspokoiło jego artystyczne ambicje…

Nie jest wykluczone, że Matt Smith wystąpi w filmie jako Doctor Doom.

W Sue Storm ma wcielić się Vanessa Kirby znana z Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One, The Crown, Cząstki Kobiety oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. 

Niewidzialna Kobieta ma stać się główną bohaterką i to pod tę aktorkę twórcy mieli wybrać resztę obsady – pisze Gram.pl.

Nowy Johnny Storm rozpali fanów, a szczególnie ich żeńską część. Prawdopodobnie wcieli się w niego Joseph Quinn. Znamy go z Operacji Overlord i Gry o Tron. Ostatnio zrobił furorę jako rockman i diler narkotyków Eddie Muson w Stranger Things Netfliksa.

Sneider donosi również, że – z mniejszym, 80-procentowym prawdopodobieństwem – Joseph Quinn wystąpi w filmie jako Johnny Storm/Human Torch, młodszy brat Sue

– donosi filmweb.pl.

Nie wiadomo kto wcieli się w Bena Grimma (The Thing). Scooper ujawnił za to, że prawdopodobnie w filmie wystąpi Ebon Moss-Bachrach („The Bear”, „The Punisher”), chociaż nie podano w jakiej roli go zobaczymy. Jako Galactus wystąpi podobno sam Antonio Banderas.

Kiedy będzie miała premierę nowa „Fantastyczna Czwórka”? Film mający otworzyć 6. fazę MCU w ramach tzw. Sagi Multiwersum ma trafić do kin 14 lutego 2025 roku. Reżyserem ma być Matt Shakman („WandaVision”).

Najbliższą premierą Marvel Studios jest film „Marvels”

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów