Film Obcy powróci. Jest nowa aktorka i scenariusz

Nowy „Obcy” – pierwsze informacje. Kto zagra główną rolę?

Read Time:1 Minute, 21 Second

Xenomorphy wracają, powstanie nowy Obcy i na pewno nie wyreżyseruje go Ridley Scott. Wiadomo już, że główną rolę zagra aktorka Cailee Spaeny. Czy to godna następczyni Ellen Ripley i Sigourney Weaver?

Film „Obcy: Przymierze” z 2017 roku nie był ostatnią odsłoną franczyzy. Jak ujawnia portal Deadline, powstanie nowy horror z tej serii. Reżyserem tym razem będzie Fede Alvarez, który odpowiada za filmy „Martwe zło” (odświeżona wersja) i „Nie oddychaj”. Razem z producentem zdecydował, że główną rolę zagra aktorka Cailee Spaeny.

Nowy obcy – pierwsze informacje. Film, serial i nowa aktorka

Delikatnie mówiąc, kariera aktorska Cailee Spaeny nie obfituje w kinowe hity. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w drugoplanowych rolach w serialach The First Lady”, „Mare of Easttown” na HBO, „Devs” od Alexa Garlanda, czy filmie „Źle się dzieje w El Royale”. Nowy „Obcy” może być dla niej przepustką do wielkiej kariery w Hollywood.

Portal Deadline ujawnił również, że studio 20th Century Studios przyspieszyło produkcję „Obcego” po sukcesie „Prey”, czyli nowej odsłonie serii „Predator”. Podobno film ma zaskoczyć widzów i jak zapowiedział szef studia, dostaniemy „postacie jakich jeszcze nie widzieliśmy”. Podobno pod wrażeniem nadchodzącego projektu jest sam Ridley Scott.

Podobno nowy „Obcy” będzie łączył się z filmem „Prey” i również ma pojawić się na Hulu/Disney+. Zapowiedziano, że franczyza wróci do korzeni i dostaniemy klaustrofobiczny horror. Data premiery nie jest znana. Wiadomo jedynie, że  w 2023 zadebiutuje serial aktorski w uniwersum „Obcego” Jego twórcą jest Noah Hawley, który ma na koncie m.in. seriale „Fargo” i „Legion”.  

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu

  • Film Obcy powróci. Jest nowa aktorka i scenariusz: Screen z filmu Aliens