Bruce Willis. Jak się czuje aktor chory na afazję?

Chory Bruce Willis. Wzruszające nagranie WIDEO

Read Time:1 Minute, 28 Second

Bruce Willis i nowe informacje o stanie zdrowia aktora. Jest chory na afazję i przebywa na aktorskiej emeryturze. Jak się czuje? Jego żona Emma Heming Willis opublikowała wzruszające nagrania wideo na Instagramie.

Bruce Willis kilka miesięcy temu zrezygnował z aktorstwa, gdy została u niego zdiagnozowana afazja. Nie był już w stanie pracować na planie. Jak się obecnie czuje i czy choroba postępuje? Żona Bruca Willisa na Instagramie opublikowała wzruszające nagranie wideo. Widzimy na nim szczęśliwego aktora, który spędza czas z rodziną. Na udostępnionym na Instagramie filmie Bruce Willis tańczy, spaceruje po lesie i bawi się z dziećmi. Nie widać po nim, że jest nieuleczalnie chory. 33-letnia Emma Heming Willis twierdzi, że „wspólne lato 2022 było magiczne”.

Afazja i chory Bruce Willis. Jak się czuje aktor?

Choroba jednak nie ustępuje. Bruce Willis ma zaburzenia językowe, które wpływają na zdolność mówienia, słuchania, czytania i pisania. Wcześniej krążyły plotki, że tuż przed odejściem na aktorską emeryturę był oszukiwany i wykorzystywany przed producentów filmowych, którzy byli świadomi jego choroby.

W swojej karierze zagrał w kultowych filmach takich jak m.in. „Szklana Pułapka”, „Pulp Fiction”, „12 małp”, „Piąty element”, „Armageddon” oraz „Szósty zmysł”. Pojawiły się plotki, że sprzedał prawa do swojego wizerunku i wróci do kin w formie cyfrowej. Rzecznik gwiazdora oznajmił jednak, że Willis „nie ma partnerstwa ani umowy z firmą Deepcake”.

Afazja to utrata zdolności do komunikacji. Chory nie jest w stanie mówić lub nie rozumie wypowiadanych do niego słów, ma również problemy z pamięcią. Główną przyczyną afazji są uszkodzenia struktury mózgu. Najczęściej wynikają one z powodu ostrego udaru mózgu – przypomina Interia.pl.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Chory Bruce Willis. Wzruszające nagranie WIDEO

  1. […] Jack Nicholson coraz bardziej chory.  Ostatnią rolę zagrał w 2010 roku w komedii romantycznej „Skąd wiesz” i w wieku 73 lat przeszedł na aktorską emeryturę. W ostatnich latach przestał się też pokazywać publicznie. Po raz ostatni widziano go na meczu koszykarskim w Los Angeles w październiku 2021 r. Nie kontaktuje się nawet z najbliższymi przyjaciółmi. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że aktor choruje na demencję. […]

Comments are closed.