Dawyne Johnson jako nowy James Bond? The Rock widzi siebie jako agenta 007

Dwayne Johnson jako James Bond? „Chciałbym zagrać agenta 007”

Read Time:1 Minute, 18 Second

Dwayne Johnson i zaskakujący wywiad dla LADbible. Jakie będą jego następne role po filmie „Black Adam”? Marzą mu się „Gwiezdne Wojny”, Harry Potter i… nowy James Bond. I to jako agent 007! Niektórzy nie widzą go w tej roli nawet po 0,7, ale…

Dwayne Johnson to jeden z najlepiej opłacanych aktorów w Hollywood. Zagrał role w takich produkcjach jak m.in. „Black Adam”, „Czerwona nota”, „Gracze”, „Szybcy i wściekli”, „Jumanji”, „San Andreas”, „Herkules” i „Doom”. Jakie ma teraz aktorskie marzenia? The Rock w rozmowie z LADbible puścił wodze fantazji. A może po prostu ujawnił swoje plany?

Dwayne Johnson jako James Bond?

50-letni Johnson twierdzi, że nie miałby problemu, by zastąpić Daniela Craiga jako nowy James Bond. Stwierdził, że skoro Henry Cavill mógł zagrać Supermana, to on sprawdziłby się jako nowe wcielenie brytyjskiego agenta.

Kocham Gwiezdne Wojny.  To jedna z moich ulubionych filmowych serii i mógłbym w niej wystąpić. Bez problemu zagrałbym też jako James Bond. Widzę siebie jako agenta 007. *** czarne charaktery. Mogę być amerykańskim Bondem – powiedział Johnson LADbible.

Czy to aby na pewno żarty i fantazje? Dwayne Johnson na premierze filmu „Black Adam” robił sobie zdjęcia z córką Daniala Craiga (Ella Loudon). Coś się szykuje?

The Rock przypomniał, że jego dziadek zagrał w filmie „Żyje się tylko dwa razy”. Była to rola epizodyczna. Bił się z Bondem, którego grał Sean Connery.

Mogę też zagrać czarodzieja w filmach o Harrym Potterze. Uczyłbym go ćwiczeń fizycznych i pokazywał filmy dla dorosłych – dodał Johnson.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu