Jeremy Renner - nowe informacje o stanie zdrowia po wypadku

Jeremy Renner wyszedł ze szpitala. „Rehabilitacja potrwa lata”

Read Time:1 Minute, 49 Second

Jeremy Renner i nowe informacje o stanie zdrowia. Opuścił szpital, ale przed nim wieloletnia rehabilitacja i poważne zabiegi chirurgiczne. Okazuje się, że jego stan zdrowia jest poważniejszy, niż podawały media.

W jakim stanie jest Jeremy Renner? Łucznik Hawkeye z Marvela nadal poddawany jest rehabilitacji po wypadku, gdy podczas świąt w Lake Tahoe przygniótł go sześciotonowy pług śnieżny. Wiadomo już, że aktor chciał pomóc członkowi rodziny, który utknął w zaspie. Wtedy maszyna stoczyła się na niego i dosłownie go zmiażdżyła.

Jeremy Renner po wypadku. „Prawie zginął”

Już wcześniej podawano, że Jeremy Renner prawie się wykrwawił i uratował go sąsiad, który użył opaski uciskowej. Teraz ujawniono, że uraz klatki piersiowej był tak poważny, że konieczna była rekonstrukcja żeber. Teraz Rennera czekają operacje związane z urazami nogi. Będą one jednak rozłożone w czasie, by nie obciążać organizmu aktora i pozwolić na lepsze gojenie się ran. Chociaż jego stan zdrowia poprawia się, powrót do zdrowia może potrwać lata.

Jest z nim o wiele gorzej, niż wszyscy sądzą. Jeremy jest świadom tego, że prawie zginął” — przekazał „Daily Mail” informator z bliskiego otoczenia gwiazdora filmów Marvela.

Jeremy Renner na Intagramie i Twitterze potwierdził, że wypisano go ze szpitala i jest już w domu. Dodał, że był już w stanie obejrzeć z rodziną premierę drugiego sezonu serialu „Mayor of Kingstown”. Pochwalił się, że widział już 201. odcinek podczas rekonwalescencji.

W trakcie rekonwalescencji, byłem bardzo podekscytowany oglądaniem 201. odcinka – napisał gwiazdor „Avengers”. W rozmowie z magazynem „People” siostra aktora, Kym Renner, przekazała, że robi szybsze postępy w rekonwalescencji, niż można by oczekiwać i jest bojownikiem.

Jeremy Renner znany jest z udziału w takich filmach jak m.in. „Avengers”, „Mission: Impossible”, „Nowy początek”, „Dziedzictwo Bourne”, „Thor”, „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „28 tygodni później”, „Miasto Złodziei” oraz „American Hustle”. Był dwukrotnie nominowany do Oscara: za rolę pierwszoplanową w filmie „The Hurt Locker. W pułapce wojny” w 2009 roku oraz za rolę drugoplanową w filmie „Miasto złodziei” w 2010 roku. Renner jest dalekim krewnym aktorki Jennifer Lawrence

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu