Marvel szykuje zmiany. Filmy i seriale MCU będą lepsze?

Marvel szykuje zmiany. Filmy i seriale MCU będą lepsze?

Read Time:1 Minute, 31 Second

Filmy i seriale Marvela będą miały zmienione daty premier? Kolejne źródła podają, że harmonogram produkcji MCU może zostać zmodyfikowany, a Kevin Feige przystopuje. Faza czwarta nie spełniła oczekiwań, a recenzje filmów oraz seriali skłoniły władze Disneya do refleksji?

Marvel Studios szykuje zmiany dotyczące filmów fazy 5. i 6.? Gdy CEO Disneya został Bob Iger podobno zaczęły się dyskusje nad umiarkowanym odbiorem filmów i seriali czwartej fazy. The Cosmic Circus i The Direct podają, że Marvel chce w przyszłości „postawić jakość ponad ilość”.

Marvel chce lepszych filmów i seriali

Co prawda ostatnio ogłoszono, że niektóre premiery przesunięto na późniejsze terminy, ale jak na razie liczba zapowiedzianych produkcji jest miażdżąca. W 2023 roku obejrzymy takie filmy i seriale jak Ant-Man i Osa: Kwantomania, Strażnicy Galaktyki 3, Sekretna Inwazja, Echo, The Marvels, Loki sezon 2 oraz Ironheart. W 2024 roku na ekrany trafią Capitan America 4: New World Order, Blade, Thunderbolts, Agatha: Coven of Chaos oraz Daredevil: Born Again. Charlie Cox dostanie aż 18 odcinków.

Trwają też prace nad serialami Vision Quest i Wonder Man. Przed nami jeszcze Fantastyczna Czwórka, Avengers: Dynastia Kanga i Avengers: Secret Wars. W kolejce czekają Deadpool 3, Marvel Zombies, What If – sezon 2, Spider-Man: Freshman Year, Armor Wars. Mowa jest o filmie Spider-Man 4, a nawet nowej trylogii z Tomem Hollandem. Oficjalnie nie są potwierdzone jeszcze produkcje Nova, Okoye oraz Shang-Chi 2. Wiadomo, że do MCU zawita również marka X-Men. Nieoficjalnie mówi się o filmie World War Hulk.

Jak na razie nie wiadomo co z Thorem 5. Chris Hemsworth robi sobie przerwę od aktorstwa i mówi nawet o śmierci swojej postaci w MCU.

Jedno jest pewne. Na drugi sezon She-Hulk się nie zanosi.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu

  • Marvel szykuje zmiany. Filmy i seriale MCU będą lepsze?: Marvel