Dorociński zagra w „Mission Impossible”! Tom Cruise zdecydował

Dorociński zagra w „Mission Impossible”! Tom Cruise zdecydował

Read Time:1 Minute, 12 Second

Wielki sukces polskiego aktora. Marcin Dorociński na Instagramie potwierdził, że wygrał casting i zagra w filmie „Mission Impossible – Dead Reckoning”. O jego angażu do produkcji zdecydował sam Tom Cruise. Polski aktor pochwalił się oficjalnie, że „zagra w ostatnich dwóch częściach sagi o Ethanie Huncie”.

Marcin Dorociński na Instagramie poinformował, że przeszedł casting do filmu „Mission Impossible – Dead Reckoning”. Wspomina, że o zagranie w legendarnej serii obok Toma Cruise’a starał się już od filmu „Mission Impossible: Ghost Protocol”, ale wówczas przegrał casting. Przyznał, że od tamtej pory nagrał ponad 1200 self tape’ów i po 10 latach porażek w końcu się udało.

Pamiętam – kiedy zapytany o moje plany zawodowe – cicho i nieśmiało powiedziałam „chciałbym spróbować zagranicą”. Pamiętam również kąśliwe uwagi i lekceważące spojrzenia, ale pamiętam równie dobrze, że byli wokół mnie ludzie, które uwierzyli w moje marzenie chyba bardziej niż ja sam. Bo ja Marcin z Kłudzienka zawsze miałem z tym problem. Dlatego wierzcie w swoje marzenia i nie poddawajcie się. Wasz wielki sen, wyczekane marzenia mogą czekać za rogiem. Cierpliwości i odwagi. Szerokości! – napisał Marcin Dorociński na Instagramie

To nie pierwszy międzynarodowy sukces Dorocińskiego. Wystąpił w serialach „Gambit Królowej” i „Cape Town”. Pojawił się także w produkcji „Wikingowie: Walhalla” na Netflixie.

Trzymamy kciuki i jesteśmy pewni, że to początek wielkiej międzynarodowej kariery Dorocińskiego.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu