Gal Gadot wraca jako Wonder Woman? Reboot uniwersum DC

Gal Gadot wraca jako Wonder Woman? Zamieszanie w uniwersum DC

Read Time:1 Minute, 18 Second

Reboot filmowego uniwersum DC, nowy start i… Gal Gadot wraca jako Wonder Woman? James Gunn jednak nie wymieni całej obsady jako zapowiadano?

Gal Gadot znowu jako Wonder Woman? Sprawdzony scooper MyTimeToShine potwierdził, że aktorka powróci do roli Diany o czym ostatecznie miał już zdecydować James Gunn. Wciąż nie wiadomo kiedy pojawi się jej trzeci solowy film i kontynuacja „Wonder Woman 1984”.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Gal Gadot jako Wonder Woman? Filmy DC i zamieszanie u Gunna

Gal Gadot na początku 2023 roku zdradziła, że może powrócić jako Wonder Woman w filmach DC, a potem gruchnęła wiadomość, że trzeci film Patty Jenkins anulowano, a ją wyrzucono w ramach rebootu uniwersum. Co prawda Gal Gadot pojawiła się w filmie „Flash”, ale miał to być jej ostatni występ w roli Amazonki.

Variety ujawnia, że nowy film z Wonder Woman nie jest obecnie w fazie rozwoju w w DC Studios. Co więcej, James Gunn i Peter Safran nie mają obecnie w planach żadnego projektu zatytułowanego “Wonder Woman”. 

Serwis Variety donosił, że sytuacja Gal Gadot jest bardziej skomplikowana, niż wynika to ze słów aktorki

informują Filmożercy.

Ostatni film Gal Gadot to thriller „Misja Stone” na Netfliksie. Według wielu opinii to po prostu dramat. W 2024 roku zagra w filmie „Śnieżka” (Snow White) jako Zła Królowa.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów