Sydney Sweeney w Madame Web

Producentka miażdży Sydney Sweeney. „Nie umie grać, nie jest ładna”

Read Time:1 Minute, 45 Second

Sydney Sweeney to dobra aktorka? Producentka filmowa Carol Baum nie podziela euforii wielu kinomanów. Twierdzi, że Sweeney nie umie grać. W Hollywood zawrzało… a może po prostu Baum powiedziała bolesną prawdę?

Sydney Sweeney to aktorka szalenie popularna, chociaż niektórzy subtelnie podważają jej aktorskie predyspozycje. Tymczasem producentka Carol Baum się na cacka – „Sweeney nie jest ładna i nie umie grać”. Komedia romantyczna „Tylko nie ty” jest jej zdaniem nieoglądalna. Sweeney najwyraźniej ta opinia zabolała, ponieważ postanowiła odpowiedzieć producentce.

Nie rozumiem fenonemu Sydney Sweeney. Chciałam obejrzeć w samolocie jeden z jej filmów. Chciałam się dowiedzieć kim ona jest i dlaczego wszyscy o niej mówią. Obejrzałam ten nieoglądalny film, i przepraszam każdego, komu się podobał; tę komedię romantyczną, w której para się nienawidzi. Zapytałam moich uczniów: „Wyjaśnijcie mi to. Dziewczyna nie jest ładna, nie umie grać. Dlaczego wszyscy o niej mówią?”

– powiedziała Carol Baum po seansie filmu „Nierozłączni”
Madame Web
Sydney Sweeney w filmie” „Madame Web

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Sydney Sweeney kontra Carol Baum

W sieci zawrzało. Wyznawcy Sydney Sweeney ścierają się z jej przeciwnikami. Niezależnie od ich opinii, aktorka i tak sukcesywnie podbija Hollywood. Wkrótce zobaczymy ją w głównej roli w horrorze „Niepokalana”, w którym zagrali też Álvaro Morte, Benedetta Porcaroli i Simona Tabasco. 

Madame Web Sydney Sweeney

Sydney Sweeney w filmie” „Madame Web

Carol Baum jest producentką takich filmów jak m.in. „Nierozłączni”, „Ojciec panny młodej” i „Buffy – postrach wampirów”. Sydney Sweeney ma na koncie takie produkcje „ZMD: Zombies of Mass Destruction„, „The opium eater”, „Chirurdzy”, „Biały lotos”, „Euforia”, „Robot chicken”, „Pewnego razu… w Hollywood” i niestety „Madame Web (litości!).

Jakie to smutne, że kobieta, która ze swojej pozycji może dzielić się wiedzą i doświadczeniem, zamiast tego postanawia zaatakować inną kobietę. Jeśli jest to przykład zachowania, które wyciągnęła z dekad pracy w przemyśle filmowym oraz uważa, że jest warte uczenia swoich studentów, to raczej powód do wstydu. Niesprawiedliwe dyskredytowanie innej kobiety i producentki wiele mówi o charakterze pani Baum.

– Sydney Sweeney odpowiedziała na atak Baum.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów