Shazam! Zachary Levi: hollywoodzkie filmy to śmieci. Czy ma na myśli filmy DC i Marvela?

Shazam! Zachary Levi: hollywoodzkie filmy to śmieci

Read Time:1 Minute, 35 Second

Zachary Levi krytykuje hollywoodzkie filmy. Aktor z filmu „Shazam!” uważa, że większość amerykańskich filmów to „śmieci”. Czy ma na myśli filmy DC?

Najpierw Dwayne The Rock Johson brutalnie zjechał filmy DC i kierownictwo Warner Bros. Teraz Zachary Levi nie gryzł się w język oceniając hollywoodzkie filmy. Aktor, który zagrał główną rolę w „Shazam 2: Gniew Bogów”, czyli jednej z największych filmowych katastrof ostatnich lat, postanowił brutalnie ocenić jakość amerykańskiej kinematografii. Oj, jego konto na Filmwebie byłoby niezwykle ciekawe…

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Zachary Levi krytykuje filmy. Ma na myśli „Shazam! Gniew bogów”?

Zachary Levi podczas Chicago Fan Expo namawiał widzów do niewybierania złych filmów i seriali. Wyraził też poparcie dla trwającego właśnie strajku aktorów i scenarzystów. Jego zdaniem, hollywoodzka branża z premedytacją produkuje słabe filmy.

Warto przypomnieć, że twórcy filmu Flash tłumaczą, że celowo w filmie znalazły się słabe efekty specjalne.

Moim zdaniem sporo ilość filmów z Hollywood to po prostu śmieci. Nie dbają o potrzeby widzów. Ile razy oglądacie zwiastun i mówicie: „O mój Boże, to wygląda tak fajnie!” Potem idziecie do kina i myślicie sobie: „To wszystko, tylko to dostałem?”. Wiedzą, że kiedy już kupiłeś bilet i siedzisz na sali, mają twoje pieniądze. A dla nas jedynym sposobem, aby to zmienić, jest niechodzenie na te śmieci. Musimy aktywnie nie wybierać takich filmów. To pomoże. Bardzo pomoże

– zaapelował Zachary Levi.

Widzowie chyba wzięli sobie jego słowa do serca… i nie poszli dla „Shazam! Gniew bogów”. Film nie zarobił nawet 150 milionów dolarów. Niemal natychmiast trafił do streamingu na HBO. Budżet produkcji wynosił 100 mln dolarów.

Niedawno Dwayne Johnson ujawnił, że „Black Adam 2” nie powstanie i skrytykował szefostwo Warner Bros. Oburzył się, że myślą tylko o zyskach, a nie o jakości filmów.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów