Baby Yoda wraca. The Mandalorian i data premiery

3. sezon „The Mandalorian” – data premiery i niespodzianki

Read Time:1 Minute, 25 Second

3. sezon serialu „The Mandalorian” stał się faktem. Jest już nawet data premiery. Pedro Pascal zapowiada również, że w nowym sezonie pojawi się ważna postać z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ma to być niespodzianka większa, niż ostatnio Luke Skywalker!

Gwiezdne Wojny wracają. 3. sezon „The Mandalorian” już wkrótce na Disney+. Data premiery została ujawniona. 1 odcinek nowych przygód Mando i Grogu zobaczymy 1 marca 2023 roku.

Co wiemy o 3. sezonie The Mandalorian?

Jaka będzie fabuła trzeciego sezonu? Jak widzieliśmy w serialu „Księga Boby Fetta”, Baby Yoda i Mandalorianin spotkali się ponownie, a Luke Skywalker próbował wychować malucha na rycerza Jedi. Co dalej? Jon Favreau zapowiedział powrót do formuły z pierwszego sezonu, czyli Mando wykonującego pracę łowcy nagród w towarzystwie Grogu. Reżyser zapowiedział „zmniejszenie skali konfliktu”

Jakiś czas temu w sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian” – wiemy, że Moff Gideon został zatrzymany, a Mando może mieć na pieńku z „prawowitą” władczyni Mandalore’a, Bo-Katan Kryze. Ten konflikt będzie ważnym wątkiem kolejnych epizodów – a przynajmniej tak sugeruje zapowiedź, w której Din i Grogu odwiedzają nawet stolicę imperium Mandalorianów – przypomina Antyradio.

W 3 sezonie „The Mandalorian” powrócą Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito, a także Katie Sackhoff, która pojawi się ponownie jako Bo-Katan Kryze.

Pedro Pascal zdradził, że fanów serialu i Star Wars czekają niespodzianki. Podobno szykuje się coś większego, niż pojawienie się Luke’a Skywalkera w drugim sezonie.

This is the way!

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu