Henry Cavill opuszcza serial Wiedźmin. Netflix wydał oświadczenie

Henry Cavill opuszcza serial „Wiedźmin” Liam Hemsworth jako nowy Geralt

Read Time:1 Minute, 32 Second

Henry Cavill opuścił serial „Wiedźmin”. Produkcja serialu i aktor potwierdzili, że Geralt z Rivii będzie grany przez nowego aktora. Dwa nagie miecze oficjalnie otrzymał Liam Hemsworth.

Serial „Wiedźmin” na Netflix i zmiany w obsadzie. Na oficjalnej stronie serialu przekazano, że Henry Cavill nie będzie się już wcielał w Geralta z Rivii. Fani otrzymają jeszcze trzeci sezon serialu z jego udziałem, którego premiera zaplanowana jest na lato 2023 roku. Czwarty sezon będzie już nagrywany z nowym aktorem. Ogłoszono, że został nim Liam Hemsworth.

Henry Cavill rezygnuje. Liam Hemsworth jako nowy wiedźmin

Henry Cavill skomentował recast na Instagramie. Potwierdził, że odchodzi z obsady serialu. Nie podał jednak konkretnej przyczyny swojej decyzji. Wiadomo, że ma zagrać Supermana w kolejnych produkcjach DC, ale raczej nie zaabsorbuje go to na tyle, by musiał rezygnować z hitu Netflixa. Jak jednak podaje „Variety” mógł się pojawić konflikt. Podobno aktor musiał zrobić przerwę w trakcie kręcenia trzeciego sezonu „Wiedźmina”, by pojawić się na planie filmu „Black Adam„.

Henry Cavill jest ostatnio dość zapracowany. Za kilka dni na Netflix będzie miał premierę film „Enola Holmes 2”, w ktorym zagra z Bobby Brown (Stranger Things). Amerykanin ponownie wystąpi również w produkcji związanej z Guyem Ritchiem. Mają pracować razem nad ekranizacją książki „The Ministry Of Ungentlemanly Warfare”. Data premiery jest nieznana.

Liam Hemsworth na Instagramie napisał, że jest wielkim fanem „Wiedźmina” i samego Cavilla.

Moja podróż jako Geralta z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami. przekazuję pochodnię z szacunkiem dla czasu, który poświęciłem na wcielenie się w rolę Geralta. Z entuzjazmem będę obserwować podejście Liama do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów człowieka – napisał Henry Cavill na Instagramie.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu