"Motomyszy z Marsa" - kultowy serial animowany z lat 90. wraca. Nowe odcinki kreskówki na Netflix. Premiera w 2023 roku.

„Motomyszy z Marsa” wracają. Kultowy serial animowany na Netflix

Read Time:1 Minute, 28 Second

Pamiętacie Motomyszy z Marsa? Kultowy serial animowany z lat 90. wraca w nowej odsłonie. Netflix wyemituje wkrótce nowe odcinki.

Kultowe seriale animowane wracają. HBO MAX w lutym udostępni wszystkie odcinki „Batman: The Animated Series”. Marvel zapowiedział „X-Men 97” na Disney+. Tymczasem Netflix ożywi „Motomyszy z Marsa”. Powstanie nowa odsłona kreskówki z lat 90.

„Motomyszy z Marsa” wracają dzięki The Nacelle Company. Studio związane z Netflixem nabyło prawa do franczyzy. Zapowiedziano już nowe odcinki kultowej kreskówki oraz nową serię zabawek. Jeśli chodzi o fabułę, serial Netflix o myszach z Marsa ma być sequelem. Co prawda już w 2008 roku stworzono 21-odcinkowy sequel, ale wiemy, że wersja Netflix ma być kontynuacją oryginalnej serii. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest jeszcze na 2023 rok.

„Motomyszy z Marsa” to kanadyjsko-amerykański animowany serial telewizyjny stworzony przez Ricka Ungara. Odcinel pilotowy zadebiutował w 1993 roku. W Polsce serial animowany wyemitował Polsat, a pierwszy odcinek zobaczyliśmy 8 kwietnia 1995 roku. Humanoidalne gryzonie Throttle, Modo i Vinnie z Marsa trafiły do USA, przy akompaniamencie rockowej muzyki jeżdżąc na motocyklach po ulicach Chicago i walcząc ze złem.

Studio The Nacelle Company stworzyło dla Netflix „The Toys That Made Us” i „Filmy naszej młodości”. Dyrektor generalny Nacelle, Brian Volk-Weiss potwierdził powrót kreskówki.

Motocyklowe myszy to doskonały sposób na rozpoczęcie roku 2023 z hukiem z Marsa! I będą pasować swoim wyjątkowym, kreatywnym blaskiem do reszty marek, które niedawno nabyliśmy. Kiedy dorastałem, oglądałem Motomyszy z Marsa , a teraz, patrząc wstecz, był to taki szalony i wspaniały program! – ogłosił Volk-Weiss.

Czy uda się z sukcesem ożywić serial dzieciństwa i przywrócić magię lat 90.? Niestety, w roli lektora nie usłyszymy już Tomasza Knapika.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu