4. sezon The Boys to początek. Serial dostanie uniwersum i spinoffy na Amazon Prime Video

Serial The Boys dostanie całe uniwersum. Spin-offy od Amazon Prime Video

Read Time:1 Minute, 44 Second

Serial „The Boys” powraca. 4. sezon serialu to dopiero początek. Amazon planuje spin offy i zbuduje całe uniwersum wokół ekranizacji komiksu.

Uniwersum serialu „The Boys” rośnie. Niedawno na Amazon Prime Video zadebiutował pierwszy animowany spin-off o tytule „Diabolical”. Antologia zebrała pozytywne recenzje, więc twórcy idą za ciosem. Lada moment ma zadebiutować pierwszy aktorski spin-off „Gen V”, ale na tym nie koniec.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Serial The Boys powróci. Amazon zapowiada spin offy

Showrunner głównego serialu Eric Kripke ujawnił, że chce stworzyć kolejne spin-offy „The Boys” i Amazon dał mu zielone światło. Potwierdził to dyrektor Amazona Vernon Sanders i zapewnił, że platforma jest mocno zaangażowana w kolejne produkcje z krwawego suberbohaterskiego uniwersum. Zaznaczył jednak, że na razie jest za wcześnie, by mówić o konkretach. Priorytetem jest „The Boys”.

Powiem tak: Eric od lat miał wizję tego, do czego to wszystko prowadzi i prowadzimy ciągłe rozmowy na temat tego, co będzie dalej. Wierzymy w Erica, a jeśli będzie on zainteresowany kontynuowaniem tej historii, będziemy pierwszymi w kolejce, którzy zechcą z nim pracować. Kiedy już zaangażowaliśmy się w Gen V, naprawdę chcieliśmy, żeby to była kolejna rzecz. A kiedy już to opublikujemy i będziemy mieli szansę zobaczyć, jak wszyscy na to reagują, możemy zacząć rozmawiać o tym, co będzie dalej, tak jak powiedziałem

– powiedział Sander w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

4. sezon The Boys, Kiedy premiera nowych odcinków? Nie tylko Homelander

Premiera 4. sezonu nie ma jeszcze konkretnej daty. Pojawiły się plotki, że głównym złoczyńcą 4. sezonu serialu niekoniecznie zostanie Homelander (Antony Starr). Screen Rant ujawnia nieoficjalną informację, że główną antagonistką ma być matka Hughiego, czyli nowo obsadzona w tej roli Rosemarie DeWitt („Schody”, „Mad Men”, „I tak po prostu”).

Potwierdzono również, że Simona Pegg znów pojawi się w roli ojca Hughiego. W obsadzie znalazał się także Jeffrey Dean Morgan.

Przypomnijmy, że Hughie wspominał w którymś z odcinków, że jego matka „odeszła w tajemniczych okolicznościach” – zwraca uwagę serialowa.pl.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Gen V – Official Teaser Trailer | Prime Video

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów