Jason Momoa i David Bautista w jednym filmie. Komedia od reżysera Blue Beetle

Jason Momoa i David Bautista razem w filmie. Buddy comedy od twórcy Blue Beetle

Read Time:1 Minute, 18 Second

Jason Momoa i David Bautista stworzą zabójczy duet w filmie „Wrecking Crew”. Nakręci go Angel Manuel Soto, czyli reżyser odpowiedzialny za „Blue Beetle”. Żarty się skończyły? Niekoniecznie, bo ma to być komedia.

Jason Momoa i David Bautista razem w filmie. Stworzą duet w produkcji „Wrecking Crew”. Reżyserem filmu będzie Angel Manuel Soto (Blue Beetle). Za scenariusz ma odpowiadać Jonathan Tropper, spod którego ręki wyszedł serial „Warrior”. Producentem jest Jeffrey Fierson, który współpracował już z filmowym Aquamanem przy okazji serialu „Frontline”.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram.

Jason Momoa i David Bautista jako komediowy duet

„Wrecking Crew” to projekt wytwórni filmowej MGM. Jak podaje Hollywood Reporter, Jason Momoa i David Bautista mieli rozpocząć rozmowy o udziale w produkcji jeszcze zanim rozpoczął się strajk twórców filmowych. Jonathan Tropper również miał złożyć wytwórni finałową wersję scenariusza przed wybuchem strajku w branży filmowej.

O czym będzie film „Wrecking Crew”? Szczegóły projektu na razie są trzymane w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być „buddy comedy”.

David Bautista w 2023 roku zagrał w filmie Guardians of the Galaxy Vol. 3 i zapowiadał, że chciałby zostać teraz obsadzony w poważniejszej roli. Podobno prowadził rozmowy, by zagrać w filmach DC u Jamesa Gunna, być może jako Bane. Jason Momoa w 2023 roku zagrał w filmach Fast X i nadchodzącym Aquaman and the Lost Kingdom, którego premierę zapowiedziano na grudzień.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów