Nowy James Bond. Lista nazwisk aktorów - TOP 6

Kto jako nowy James Bond? Nazwiska aktorów [TOP 6]

Read Time:3 Minute, 7 Second

Nowy James Bond? Eon Productions wciąż nie podało nazwiska następcy Daniela Craiga, a w internecie trwa burza, kto idealnie wcieliłby się w agenta 007. Sądząc po wypowiedziach producentów, nie będzie to nikt z najczęściej typowanych aktorów. Kto pasowałby więc idealnie na nowego Jamesa Bonda?

Daniel Craig odszedł, nadchodzi nowy James Bond. Czas przekazać kierownicę Astona Martina w nowe ręce. Najczęściej typowani aktorzy na nowego agenta 007 to m.in. Tom Hardy, Tom Hiddleston, Idris Elba i Richard Madden. Chciałby go zagrać nawet Dwayne Johnson. Wiadomo na pewno, że Bond nie będzie kobietą. I nie będzie to Sam Heughan, który przyznał, że został odrzucony, bo „był za mało edgy”. Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi producentki Barbary Broccoli, raczej żaden z powyższych typów to nie strzał w dziesiątkę. Kto więc byłby idealnym nowym Bondem?

Michael Fassbender

Michael Fassbender (ur. W 1977 roku) to moim zdaniem idealny Bond. W swoich licznych rolach niemiecko-irlandzki aktor potrafił być wyrachowany, elegancki i zabójczy. Skomentował jednak plotki o swoim ewentualnym występie jako nowy agent 007 i nie sądzi, że zostanie obsadzony – nowy Bond powinien być znacznie młodszy, by rozwijać franczyzę przez kilkanaście lat. Zasugerował, że jako nowy James Bond powinien zagrać Ryan Gosling albo Jack O’ Connell.

Henry Cavill

Henry Cavill to dla wielu osób świetny nowy Bond. Przyznał to m.in. producent i reżyser Matthew Vaughn (Kick-Ass, Kingsman). Jego zdaniem, ”Cavill urodził się, by zagrać Bonda i ma wszystko potrzebne do roli agenta Mi6”. Jednak grafik Cavilla jest napięty przez „Wiedźmina” Netflixa. Znów zagra też Supermana w filmach DC, chociaż Warnerowi z kręceniem Man of Steel 2 się nie spieszy.

Robert Pattison

Robert Pattison pozbył się już piętna „Zmierzchu” filmami takimi jak np. „The Batman”, „Lighthouse”, „Tenet”, „Good Time” i „Woda dla słoni”. Jako nowego Bonda wskazał go reżyser Danny Boyle, który zrezygnował z reżyserowania filmów o agencie 007. Uważa, że Pattison doskonale sprawdziłby się w roli popijającego martini agenta. Jego drugim typem na nowego Bonda jest Paapa Essiedu.

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch jako nowy James Bond? On sam przyznał, że raczej nie jest brany pod uwagę do tej roli. Nie brakuje jednak głosów, że ten na wskroś brytyjski aktor doskonale zastąpiłby Daniela Craiga. W sieci pojawiła się nawet petycja w tej sprawie. Moim zdaniem, zamiana peleryny marvelowskiego Dr Strange’a na elegancki garnitur byłaby świetną decyzją.

Cumberbatch ma klasę, charyzmę i tajemniczą aurę, co czyni z niego idealnego Bonda – pisze portal Change.

James Norton

„Variety” uważa, że James Norton byłby świetnym Bondem ze względu na seksapil, doświadczenie w kręceniu scen akcji oraz znajomość sztuk walki. Pochodzi z North Yorkshire, co również uznano za atut w byciu Bondem. To, że jest utalentowanym aktorem potwierdził m.in. w „Happy Valley”, „Rouge Agent” i „McMafia”.

Aaron Tylor-Johnson

Nie brakuje komentarzy, że to urodzony James Bond. Wydaje się stworzony do ambitniejszych filmów niż „Avengers: Czas Ultrona” i „Kick Ass.” Znakomicie sprawdził się jak zabójca w „Bullet Train” oraz Niker w serialu „Chłopiec z piór” (za tą rolę otrzymał nominację do nagrody BIFA). Do tego zabójczo przystojnie wygląda w garniturze.

Miałby czas na granie Bonda? Wystąpi co prawda w filmie „Kraven The Hunter”, ale już nikt nie wierzy w zapewnienia Sony, że zbudują uniwersum Spider-Mana bez Spider-Mana. Tak więc, gdy tylko Tylor-Johnson raz zagra Kravena, a film okaże się klapą, będzie mógł spokojnie wcielić się w brytyjskiego agenta z licencją na zabijanie.

Kiedy nowy film z Bondem?

Kiedy dowiemy się kto zagra nowego Bonda? Producentka Barbara Broccoli zapowiedziała, żeby nie spodziewać się 26. odsłony serii przed 2025 rokiem. Dodała też, że powinniśmy oczekwiać rewolucji, bo „Bond zostanie wynaleziony na nowo”.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu