Pedro Pascal w Marvelu? Fantastyczna Czwórka zamiast The Mandalorian?

Pedro Pascal dołącza do Marvela i rezygnuje z Gwiezdnych Wojen? Co z „The Mandalorian”?

Read Time:1 Minute, 42 Second

Pedro Pascal w uniwersum Marvela – kolejne źródła ujawniają, że gwiazda „Gry o Tron” zagra w filmie „Fantastyczna Czwórka” jako Mr. Fanstastic. Aktor jest dość elastyczny, ale jego grafik nie jest z gumy jak Reed Richards. Wystąpi w filmie „Gladiator 2” i drugim sezonie „The Last of us”, ale zrezygnuje z Gwiezdnych Wojen i serialu „The Mandalorian”?

Pedro Pascal dosłownie wyskakuje z lodówki. Deadline i scooperzy ujawniają, że wystąpi jako Mr. Fantastic w filmie „Fantastyczna Czwórka”. Premiera blockbustera w reżyserii Matta Shakmana jest zaplanowana na 2 maja 2025 roku. Podobno chilijski gwiazdor jest ostatnim kandydatem Marvela do roli lidera Fantastycznej Czwórki.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

Pedro Pascal kosi role jak kombajn zboże – Marvel czy Gwiezne Wojny?

Jednocześnie pojawiły się nieoficjalne informacje, że Pedro Pascal ze względu na przeładowany grafik zrezygnuje z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” i 4. sezonu serialu „The Mandalorian” na Disney+. Od dawna pojawiały się informacje, że aktor przestał pojawiać się na planie serialu, a jedynie podkładał głos pod mandaloriańskiego łowcę nagród Dina Djarina. Pascal pojawia się jedynie w scenach, w których bohater zdejmuje hełm.

Spędzałem w kostiumie dużo czasu i szczerze mówiąc, moje ciało nie było gotowe na to zadanie – wyznał Pascal w rozmowie z „The Hollywood Reporter”,

Na początku 2024 roku Perdo Pascal wyjeżdża do Kanady, gdzie kręcony będzie drugi sezon „The Last of Us”. Wkrótce ma skupić się przede wszystkim na filmie „Gladiator 2” Ridleya Scotta, którego połowa (90 minut) jest już nakręcona.

Oczekuje się jednak, że prace nad czwartym sezonem serialu „The Mandalorian” rozpoczną się po priorytetowych tytułach Pascala czyli po Gladiatorze 2 i The Last of Us 2

– pisze moviesroom.

Chilijczyk wystąpił już w superbohaterskim kinie, choć pewnie stara się o tym zapomnieć. Film „Wonder Woman 1984” był totalną porażką DC i Warner Bros. Aktor wystąpił również w „Grze o tron”, „Kingsman: Złoty Krąg” i „Narcos”.

Chcesz więcej kultury? Pan Od Kultury zaprasza na Facebooka i Instagram

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów