Kiedy Man of Steel 2? Cavill jako Superman tak szybko nie wróci

Superman 2 się oddala. Chaos w uniwersum DC, nowe informacje

Read Time:1 Minute, 58 Second

Czekacie na film „Man of Steel 2”? Przygotujcie się na rozczarowanie, bo Henry Cavill jako Superman tak szybko nie wróci. Okazuje się, że produkcja ruszy dopiero za kilka lat… o ile w ogóle się zacznie.

A miało być tak pięknie. Henry Cavill zaliczyli cameo jako Superman w filmie „Black Adam”. Potwierdził nawet, że znów zagra bohatera w czerwonej pelerynie. Pojawiły się informacje, że DCU szuka scenarzystów do „Man of Steel 2”. Jason Mamoa i Amy Adams nagle zaczęli się wypowiadać jakim świetnym Supermanem jest Cavill. Film miał być we wczesnej fazie produkcji… ale to były tylko plotki!

Superman 2 się oddala? Nowe informacje o chaosie w DC

Serwis „The Wrap” ujawnia, że James Gunn i Peter Safran na razie nie myślą o powrocie Supermana, bo zajmują się robieniem porządku w DCU i obmyślaniem planu na przyszłość całego uniwersum. Projekt o Supermanie wciąż nie ma scenarzysty, ani nawet reżysera. Okazuje się, że „mogą minąć lata zanim zobaczymy Man of Steel 2 w kinach, o ile w ogóle do tego dojdzie”.

James Gunn i Peter Safran mają do ogarnięcia istną stajnię Augiasza. Zapowiedzieli m.in., że muszą zrobić porządek z liczbą Batmanów istniejących obecnie w filmowo-serialowym DC Extended Universe Trzeba też ogarnąć film „The Flash” zaplanowany na 2023 rok i poradzić sobie z bałaganem, którego narobił Ezra Miller. A do tego Gunn opublikował post, z którego wynika że w planach ma film „Lobo”. Chęć zagrania tej postaci wyraził Jason Mamoa, który przecież jest Aqumanem. A do tego Dwayne Johnson chce być nowym Jamesem Bondem.

O co w tym wszystkim chodzi? Nawet Riddler by tej zagadce nie podołał…

DC jest ogromnie niedocenianym aktywem. Disney wykonał świetną robotę z Marvelem. Ale gdybyś spojrzał na DC i Marvela dziesięć lat temu, to powiedziałbyś, że DC jest równe, a nawet lepsze od konkurencji. Kluczem było, aby jedna osoba śledziła wszystko. Cały Marvel stanowi połączone ze sobą uniwersum. Wszystko jest w jednym miejscu. DC to jedna z największych możliwości dla naszej firmy, która jest kreatywna. Znaleźliśmy dwóch świetnych facetów. Zobaczycie spory rozwój wokół DC. Nie zrobiliśmy filmu o Supermanie od 13 lat. Ich pomysł polega na tym, by wycisnąć z DC jak najwięcej i właśnie to zrobią – zapowiedział David Zaslav, CEO wytwórni Warner Bros.

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu