Box office - Black Adam budżet i wpływy z biletów

Dwayne Johnson rezygnuje z „Black Adam”? Chaos w uniwersum DC

Read Time:1 Minute, 48 Second

Dwayne The Rock Johnson nie wróci jako Black Adam? James Gunn przesadził z rewolucją w filmowym uniwersum DC? Aktor nie śledzi już w mediach społecznościowych kont wytwórni filmowej Warner Bros. Discovery i filmu „Black Adam. To koniec?

James Gunn zaczyna porządki w DC Extended Universe od zrobienia bałaganu. Ma większy rozmach niż komendant policji z granatnikiem. Henry Cavill został wyrzucony i nie wróci jako Superman w „Man of Steel 2”, a filmowe uniwersum DC wydaje się rozsypywać. Dwayne The Rock Johnson przestał śledzić konta Warner Bros. i filmu „Black Adam” na Instagramie. Wyciekły też informacje, że wcześniej aktor nie chciał pojawić się nawet w epizodycznej roli w filmie „Shazam: Gniew bogów”.

Dwayne The Rock Johnson to już nie Black Adam?

A może The Rock nie uniósł finansowej porażki „Black Adam”? Jeszcze niedawno zarzekał się, że kocha rolę Black Adama i będą następne filmy, choćby miał do nich dopłacać z własnej kieszeni. To on nalegał, by Henry Cavill zaliczył cameo w jego filmie.

Nikt chyba nie wie co się dzieje w filmowym uniwersum DC i Warnera. James Gunn i Peter Safran  wysiudali Cavilla i chcą z nowym aktorem opowiedzieć o początkach Supermana w „Man of Steel 2”. Film zobaczymy dopiero za kilka lat, bo wciąż poszukiwana jest osoba, która napisze scenariusz. Film „Batgirl” został nakręcony, ale się nie ukaże. Scenariusz „Wonder Woman 3” podobno trafił do kosza, a Patti Jenkins może nie nakręcić finału trylogii. Jason Mamoa, czyli aktualnie Aquaman, wcieli się w Lobo? Wciąż nie wiadomo co z filmem „The Flash”. „Batman” Robertem Pattinsonem może zostać wciągnięty do większego uniwersum, ale częscią uniwersum nie będzie „Joker 2”, w którym pojawi się Lady Gaga jako Harley Quinn. Henry Cavill nie zagra już Supermana, ale podobno zaliczy jeszcze cameo w „Shazam 2: Gniew bogów”.

DC Studios z tego chaosu wyrzeźbi coś ciekawego? Jak na razie największym antagonistą w DC wydaje się samo DC.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na Facebooka i Instagram!

About Post Author

Pan Od Kultury - Wojciech Kozicki

Miłośnik dobrych historii, gitarzysta, fan "Misia" i starych komiksów

źródła obrazu